Az idén 24 éves NeoSoft keresi új csapattagját.

PHP fejlesztő állás - NeoSoft Kft.

Kik vagyunk mi?

Röviden egy stabil munkahely, ahol támogatjuk a fejlődésedet, és kíváncsiak vagyunk az ötleteidre is!

Feladatok:

  • NeoPortal alapú rendszerek fejlesztése PHP nyelven
  • Saját fejlesztésű, egyedi webáruházak
  • Egyedi internetes megoldások fejlesztése
  • Mobil alkalmazásokhoz API fejlesztés

Elvárások:

  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • PHP 7.4+ magabiztos ismerete
  • SQL adatbáziskezelők ismerete ( PostgreSQL )
  • Objektum Orientált fejlesztési szemlélet magabiztos használata
  • Cache megoldások pl.: Redis
  • GIT verziókezelő napi színtű használata
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Linux – legalább felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Laravel 8+ vagy Zend Framework keretrendszer ismerete
  • Javascript magabiztos ismerete és használata, framework ismeret
  • Docker alapos ismerete
  • Rendelkezel bemutatható webes referenciákkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai képzések
  • Kiváló körülmények
  • Fiatalos, összeszokott, jó hangulatú csapat
  • Darts, csocsó, biliárd
  • Székesfehérvári központ
  • Home Office lehetőség

%%FORM_2344%%