Az idén 24 éves NeoSoft keresi új csapattagját.

Jelentkezz hozzánk Mobilalkalmazás fejlesztőnek!

Mobilalkalmazás fejlesztő állás - NeoSoft Kft.

Kik vagyunk mi?

Röviden egy stabil munkahely, ahol támogatjuk a fejlődésedet, és kíváncsiak vagyunk az ötleteidre is!

Feladatok:

  • Új és meglévő alkalmazások funkcióinak fejlesztése és karbantartása
  • Teljesítményproblémák és hibák azonosítása, javítása
  • Aktuális trendek, technológiák követése, elsajátítása
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • Agilis szoftverfejlesztés, Kanban módszertan
  • Redmine feladatkezelő napi használata

Elvárások:

  • Natív Android vagy iOS fejlesztési tapasztalat
  • Android esetén Kotlin (preferált) vagy Java programnyelv alapos ismerete
  • iOS esetén Swift (preferált) vagy Objective-C programnyelv alapos ismerete
  • Tapasztalat valamilyen architektúrában: MVVM, MVP, VIPER, MVC
  • Hajlandóság cross-platform technológiák elsajátítására
  • REST API-k ismerete
  • Orientáltság optimális UX kialakítására
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • GIT verziókezelő ismerete

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat valamilyen cross-platform technológiában (Flutter, React Native, NativeScript)
  • Reaktív programozásban jártasság
  • Google Play Store vagy Apple App Store release folyamat ismeret
  • Firebase ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai képzések
  • Kiváló körülmények
  • Fiatalos, összeszokott, jó hangulatú csapat
  • Darts, csocsó, biliárd
  • Székesfehérvári központ
  • Home Office lehetőség

%%FORM_2344%%